Rusça Kursu
Rusça Kursu
Rusça Kursu

Rusça Kursu

Rusça, Beyaz Rusça ve Ukraynaca ile beraber Doğu Slav dilleri alt grubu kategorisinde yer almaktadır. Özellikle 20.yy içerisinde ekonomik ve politik açıdan önemli ve bilinmesi gereken bir dil haline gelmiştir. Dünyada en çok kullanılan dillerden biridir. Bununla beraber Rusça dilinde Kiril alfabesi kullanılmaktadır. Rusçayı öğrenirken dikkat edilmesi gereken unsur vurgu ve telaffuzları iyi öğrenmektir. Kelimelerin okunuşları vurguların yapıldığı yere göre değişim göstermektedir.

Rusça kurs imkânları sayesinde artık ana diliniz gibi Rusça konuşmak oldukça kolay. Rusya dil konusundaki eğitime geçmişten günümüze kadar oldukça önem vermektedir. Her geçen gün gelişme olan dil kursları sayesinde kendi topraklarında eğitim alabilme imkânları sunmaktadır. Yurtdışından Rusça eğitimi almak adına öğrenciler kabul edilmektedir. Gelen öğrencilerin başta temel ihtiyaçları olmak üzere konaklama, ulaşım, Rusça eğitimi ve çeşitli etkinliklere katılma imkânı sağlamaktadır. Rusça dil kursları ile dünya standartlarında bir eğitim alma imkânına sahipsiniz.

Minsk’te sizler için işinde uzman eğitmenler kaliteli Rusça eğitimi vermeye devam etmektedir. Eğitmenler sizlerin seviyenize göre Rusça kursu vermektedir. Kurslar sayesinde birçok öğrenci ana dili gibi Rusça konuşmaktadır. Aynı zamanda kariyer yapma gibi bir planınız varsa en doğru yer Minsk’tir.

Rusça Kurs Fırsatı

 

Kaliteli ve profesyonel eğitmenler sizlerin seviyenize göre Rusça dersleri vermektedir. Kursumuz sayesinde birçok öğrenci ana dili gibi Rusça konuşmaktadır. Aynı zamanda kariyer yapma gibi bir planınız varsa doğru yerdesiniz.

Sizlere birçok imkân sunmaya devam edilir.  Bu imkânlar:

-Ana diliniz gibi Rusça konuşma imkânı

-Çeşitli bölgelerde konaklama imkânı

-Uzman kişilerden eğitim alma hakkı

-Seviyenize göre eğitim talep etme imkânı

-Uygun fiyatlı eğitim alma imkânı

-Yeni bir dil öğrenirken yeni bir kültür öğrenme fırsatı

Eğer yeteri kadar Rusça bilmiyorsanız bizlere ulaşarak ileri seviye Rusça eğitimi alma imkânına sahip olabilirsiniz. Kaliteli Rusça kursu sizler için çeşitli imkânlar sunmanın yanı sıra her türlü ihtiyacınızda yanınızdadır. Ön kayıt için gerekli belgelerle başvurarak günlük konuşma, lisans, yüksek lisans ve doktora alanında Rusça eğitim alma imkânına sahip olabilirsiniz.

 

About the author

Minsk Rusça Kursu

Leave a Reply