Rusça Kursları
Rusça Kursları
Rusça Kursları

Rusça Kursları

Rusça kursları sayesinde artık ana diliniz gibi Rusça konuşmak oldukça kolay. Rusya dil konusundaki eğitime geçmişten günümüze kadar oldukça önem vermektedir. Her geçen gün gelişme olan dil kursları sayesinde kendi topraklarında eğitim alabilme imkânları sunmaktadır. Yurtdışından Rusça eğitimi almak adına öğrenciler kabul edilmektedir. Gelen öğrencilerin başta temel ihtiyaçları olmak üzere konaklama, ulaşım, Rusça eğitimi ve çeşitli etkinliklere katılma imkânı sağlamaktadır. Rusça kursları ile dünya standartlarında bir eğitim alma imkânına sahipsiniz. Firmamız sizler için işinde uzman eğitmenler ile çalışmaktadır. Eğitmenlerimiz sizlerin seviyenize göre Rusça dersleri vermektedir. Kursumuz sayesinde birçok öğrenci ana dili gibi Rusça konuşmaktadır. Aynı zamanda kariyer yapma gibi bir planınız varsa doğru yerdesiniz.

Sizlere birçok imkân sunmaya devam etmekteyiz.

-Ana diliniz gibi Rusça konuşma imkânı

-Çeşitli bölgelerde konaklama imkânı

-Uzman kişilerden eğitim alma hakkı

-Seviyenize göre eğitim talep etme imkânı

 

 Rusça kursları yurtdışından da eğitim amaçlı öğrenci kabulü yapmaktadırRusça kursları ile ana diliniz gibi Rusça konuşmak, yeni kültürler öğrenmek, farklı yerlerde konaklama veya gezme, yeni arkadaşlar edinmek gibi birçok imkân sunulmaktadır. Belarus’un başkenti olan Minsk’de uzman Rusça öğretmenlerimiz ile kurslara başvurmanızı tavsiye ediyoruz.

Rusça, Beyaz Rusça ve Ukraynaca ile beraber Doğu Slav dilleri alt grubu kategorisinde yer almaktadır. Özellikle 20.yy içerisinde ekonomik ve politik açıdan önemli ve bilinmesi gereken bir dil haline gelmiştir. Dünyada en çok kullanılan dillerden biridir. Bununla beraber Rusça dilinde Kiril alfabesi kullanılmaktadır. Rusçayı öğrenirken dikkat edilmesi gereken unsur vurgu ve telaffuzları iyi öğrenmektir. Kelimelerin okunuşları vurguların yapıldığı yere göre değişim göstermektedir.

Rusça coğrafi konum olarak Çekçe başta olmak üzere birçok dilden etkilenmiştir. Gelişmiş olan ve uzun yıllar kullanılan bir dil olmakla beraber günümüzde oldukça yaygın kullanıma sahiptir. Rus dilinde en önemli alanlardan biri edebiyattır. Bu durum dünyaca tanınmış yazarların çıkmasını sağlamıştır.

 

Rusça kursları eğitim fırsatlarından yararlanmak için öncelikle istediğiniz alanı seçmelisiniz. İstediğiniz alanı seçtikten sonra firmalar sizin için gerekli olan işlemleri tamamıyla halletmeye hazır. Konaklama, dil eğitimi, ulaşım gibi temel ihtiyaçlarınızdan özel ihtiyaçlarınıza kadar her alanda yardımcı olunmaktadır.

 

 

About the author

Minsk Rusça Kursu

Leave a Reply