Rusça Kurs
Rusça Kurs
Rusça Kurs

Rusça Kurs

Rusça, Beyaz Rusça ve Ukraynaca ile beraber Doğu Slav dilleri alt grubu kategorisinde yer almaktadır. Özellikle 20.yy içerisinde ekonomik ve politik açıdan önemli ve bilinmesi gereken bir dil haline gelmiştir. Dünyada en çok kullanılan dillerden biridir. Bununla beraber Rusça dilinde Kiril alfabesi kullanılmaktadır. Rusçayı öğrenirken dikkat edilmesi gereken unsur vurgu ve telaffuzları iyi öğrenmektir. Kelimelerin okunuşları vurguların yapıldığı yere göre değişim göstermektedir.

Rusça kurs imkânları sayesinde artık ana diliniz gibi Rusça konuşmak oldukça kolay. Rusya dil konusundaki eğitime geçmişten günümüze kadar oldukça önem vermektedir. Her geçen gün gelişme olan dil kursları sayesinde kendi topraklarında eğitim alabilme imkânları sunmaktadır. Yurtdışından Rusça eğitimi almak adına öğrenciler kabul edilmektedir. Gelen öğrencilerin başta temel ihtiyaçları olmak üzere konaklama, ulaşım, Rusça eğitimi ve çeşitli etkinliklere katılma imkânı sağlamaktadır. Rusça dil kursları ile dünya standartlarında bir eğitim alma imkânına sahipsiniz. Minsk’te sizler için işinde uzman eğitmenler kaliteli Rusça eğitimi vermeye devam etmektedir. Eğitmenler sizlerin seviyenize göre Rusça dersleri vermektedir. Kurslar sayesinde birçok öğrenci ana dili gibi Rusça konuşmaktadır. Aynı zamanda kariyer yapma gibi bir planınız varsa en doğru yer Minsk’tir.

 

Rusça Kurslarının Avantajları

 

Minskte Rusça öğrenmenin birçok avantajı bulunmaktadır. Bu avantajları şöyle sıralayabiliriz:

 

-En kaliteli ve bilgili eğitmenler ile buluşabilirsiniz.

-Ana diliniz gibi Rusça öğrenmek için Minsk’i ziyaret edebilirsiniz.

-Şehirde yaşam oldukça pratik ve kolay olması konfor sağlamaktadır.

Rusça kurs fırsatları sayesinde ana diliniz gibi Rusça konuşmanın yanında kariyer yapma imkânları sunulmaktadır.

Eğer yeteri kadar Rusça bilmiyorsanız bizlere ulaşarak ileri seviye Rusça eğitimi alma imkânına sahip olabilirsiniz. Rusça dil kursları sizler için çeşitli imkânlar sunmanın yanı sıra her türlü ihtiyacınızda yanınızdadır. Ön kayıt için gerekli belgelerle kurslara başvurarak günlük konuşma, lisans, yüksek lisans ve doktora alanında Rusça eğitim alma imkânına sahip olabilirsiniz.

 

Belarus’un başkenti Minsk şehridir. Halkın çoğunluğu Rusça konuşmaktadır. Aynı zamanda eğitim dili de Rusçadır. Minsk Belarus’un en büyük şehridir. Yaklaşık 2 milyon nüfusa sahip olmakla birlikte ülkenin tam ortasında yer alan bir şehirdir. Belarus aynı zamanda Beyaz Rusya olarak bilinmektedir. Belarus’un ekonomisi genellikle tarım ve üretim sektörüne bağlıdır. Yerleşim yerleri olarak halk doğa ile iç içedir. Ülkenin  %40-50si yeşillikler ile kaplıdır. Birçok güzelliğe sahip şehirde Rusça kurs eğitimi almak büyük bir avantajdır.

 

 

About the author

Minsk Rusça Kursu

Leave a Reply