Hakkımızda

Firmamız yurtdışın eğitim danışmanlığı hizmeti veren bir firmadır. Uzun yıllardır, yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilere eğitim hizmeti vermektedir. Öğrencilerin istekler ve hedefleri doğrultusunda eğitim programı sunarken, alternatif çözümler ile geleceklerine ışık tutmaktayız.  Doğru yönlendirme ile her hedefin ulaşılabilir olduğunun farkındayız. Akademik eğitimi için yurtdışı eğitimi düşünen öğrencilere Belarus ve Minsk Üniversitelerin akademik eğitim ve dil eğitimi sunmaktayız. YÖK denkliği bulunan bu üniversiteler aynı zamanda birçok ülkede geçerliliği olan diploma vermektedir.

Yurtdışında eğitim almayı düşünen öğrencilerimiz, öncelikle bilgilendirmek amaçlanır. Sınavsız bir eğitim sistemi olduğu için yurtdışında istediği bölüme gidebilmek birçok öğrenciyi heyecanlandırır. Fakat şartların ve sorumlulukların bilincinde olması adına bilgilendirme işlemi yapılır. Yurtdışı eğitimi için başvuran öğrencilerimiz, Belarus ve Minsk hakkında bilgilendirir. Sonrasın Üniversite eğitim kadrosunu, avantajlarını, yaşam biçimlerini, kültüler farklılıkları ve uyumu anlatılır. Bu süreç öğrencilerimiz mutlu ve rahat bir eğitim süreci geçirmeleri için önemlidir. Firmamız öğrencilerin hedeflerine ulaşmasına ve yeterli bir eğitim süreci geçirmesine önem verir. Öğrencilerinin dilek ve isteklerinin perspektifinde hizmet sunar.

Eğitim başvurusunda bulunmak isteyen öğrencilerimize, gerekli evrak işlerinde, belgelerin hazırlanması ve gönderilmesi, uçak bileti, konaklama, okul işleri, oryantasyon ve şehir tanıtımı gibi gerekli olabilecek her adımda hizmet vermekteyiz. Öğrencilerimiz dilerse  akademik eğitim için diler ise dil eğitimi için bizi tercih etmiş olsunlar bu süreci konforlu bir şekilde geçirmeleri için yardımcı olmaktayız. Belarus ve Minsk gittiğiniz andan eğitim süreci boyunca daima size hizmet vermekte, destek olmakta, sorunlarınız çözmekte ve aileniz olarak her daim yanınızda olmaktayız. Firmamız eğitim sürecinizde her zaman yanınızdadır. Farkımız eğitim süreci boyunca aileniz olarak size yardımcı olmamızdır.

Lisans, master ve doktora gibi akademik aşamalarda eğitim veren Avrupa standartlarına uygun eğitim hizmeti sunan Belarus ve Minsk Üniversiteleri her yıl binlerce öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Üniversitelerin diplomaları birçok ülkede geçerlilik sunar ve kariyer açısından büyük fırsatlar yaratır. Çeşitli zorluklar ve amaçlar ile yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilerimiz birçok ülkede geçerliliği olan eğitim hizmeti sunmaktayız. Hedeflerinize ulaşmak için firmamızdan eğitim danışmanlığı hizmeti alabilirsiniz.  Firmamızın sunduğu eğitim danışmanlığı hizmeti ile hayallerinizi ertelemeden yetkin eğitime ulaşabilirsiniz.