Hakkımızda

 www.minskruscakursu.com.TR Minsk Rusça Kursu RESMİ SİTEMİZİ ziyaret ediniz.

www.minskegitim.com.TR Minsk Eğitim RESMİ SİTEMİZİ ziyaret ediniz.

 

Beyaz Rusya başkent Minskte Tecrübeli iş arkadaşlarımız ile bir takım ekip halinde Minsk Rusça Kursu organizasyonu yapmaktayız; düzenlemekteyiz. 
Belarus Universiteleri kaliteli ve makul egitim ucretleri ve kosullarini rusca ogrenmek isteyen siz değerli Minsk Rusça Kursu aday arkadaşlarımız adına değerlendirilmesi açısından kaçırılmaması gereken bir fırsat olduğunu düşünmekteyim.

 
Minsk Rusça Kursu  sureleri belirlenmis kurallar gereğince en az 1 ay olmak sartı ile en fazla ise 10 ay süreli Belarus Rusça Kursu organize edilmektedir.

Belarus'ta arzu eden arkadaşlarımız adina hazirlik egitimi ogrenimi ve ister yüksek lisans, ister master - doktora programlarinı isterseniz de Rusça kursu alternatifleriimz arasinda sunuyor , barındırıyoruz.

Minsk Rusça Dil Kursu'nun MİSYONU : Minsk Rusça Dil Kursu olarak takım arkadaşlarımız ile birlikte Belarus'da eğitim alanında hizmet ve yenilikler üreten ve öğrencilere eğitim alanında ki sorunlara çözüm üretmek için vardır. 

Minsk Rusça Dil Kursun'un HEDEF KİTLESİ : Belarus'da Üniversite eğitimi ve Rusca Dil Kursu programına katılmak isteyen öğrencilerdir. 

Minsk Rusça Dil Kursunun ANA FAALİYET ALANI : Belarusda egitim -ogrenimle ile alakalı güncel araştırmaları derleyip öğrencilerimize aktararak en iyi şekilde danışmanlık hizmeti vermek ve yayınlar üreterek Belarusta eğitim Minsk Rusça Dil Kursu olarak ana faaliyet alanlarımızdan biridir. 

Belarus Rusça Kursu'nun VARLIK GEREKÇESİ : Minsk Rusca Dil Kursu olarak her zaman değişimlere adapte olabilen, sürekli olarak kendini yenileyebilen ileri teknolojiye aşina ve bakış zenginliğine sahip ekip halinde çalışabilen bir kurumdur. Belarus'da Minsk Rusça Dil Kursu olarak 'RAKİP' ve 'REKABET' gibi kelimeleri iş politikasından çıkartarak 'HİZMET' kelimesini en baş sırada bulundurmaktır.