123

Minsk Eğitim - minskegitim.com.tr YAYINDA 

sample image Minsk Eğitim Resmi Web Sitemiz Yayında. Ayrıntılar... Devamı

Minsk Hakkında 

sample image Minsk'de yaşam hakkında ayrıntılı bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz...Devamı

Belarus Eğitim - belarusegitim.com.tr YAKINDA 

sample image Belarus Rusça Kursu Web Sitemiz Yayında...Devamı

Kayıt | Öğrenci Girişi 

Takvim 

« Ocak 2018 »
Pzt Sal Çrş Per Cum Cmt Paz
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Minsk Eğitim olarak Belarus ve Minsk de Tarafımızca Okullara Kayıt Yaptırılmış Tüm Öğrenci Arkadaşlarımıza Başarılar Dilerim.

Ogün Sevindik

Online Durumu 

677 ziyaretçi ve Kullanıcı yok çevrimiçi

Blog 

sample image Minsk de yaşam ve eğitim olanakları için haberleri takip edin... Bloğa Git

Eğitim Takvimi 

sample image Minsk Üniversitelerinde eğitim takvimi ve ayrıntılar için... Devamı

Minsk Rusça Kursu - minskruscakursu.com.TR

anasayfa

MİNSK TAKSİ

MİNSK TAKSİ:

Taksiler, ucuz. Zaten, gideceğiniz en uzak mesafe, şehrin konumu nedeniyle : 5-8 km. arasındadır. 1 km. için taksiye ödemeniz gereken ücret: 0.5 cent. Geceleri, eğlence yerleri önünde bekleyen taksilere binmek durumunda kalırsanız, binmeden önce mutlaka pazarlık yapın. Gündüzleri: yoldan geçen taksiler sizi asla almaz, boşuna el sallamayın. Taksiler: telefon ile çağrıldıklarında gelirler. Şehre gittiğinizde, otel resepsiyonundan, taksi çağırma numaralarını öğrenebilirsiniz. Bu numaralara telefon açtığınızda: adresi verirseniz, taksi geliyor. Size gelecek olan taksinin: markası, size ulaşacağı dakika ve rengi: tüm bu bilgileri, telefon açtığınız merkez, size telefonda iletiyor. Geceleri ise: yoldan geçen bir taksiye, el salladığınızda, taksi durur ve sizi, yine makul bir ücret karşılığında, gitmek istediğiniz yere götürür. Tüm bunların yanında, son olarak bir uyarı: Resmi taksilere binmeye özen gösterin, bunlara vereceğiniz para, en fazla: 3-5 dolar civarında. Bunun yanında: kaçak taksilere sakın binmeyin.

Bunların yanında: taksilere bindiğinizde: klasik bir alışkanlık var. Taksi şöförlerinin büyük çoğunluğu, hemen kadın muhabbeti açıyorlar. Hemen, “diayvuskalar”ı, nasıl bulduğunuzu soruyorlar..